Fotel do ćwiczeń oporowych kończyn górnych i dolnych
K40
Fotel PROFI używany jest w rehabilitacji leczniczej, do ćwiczeń czynnych, wolnych, oraz z oporem dla kończyn górnych i dolnych. Oparcie regulowane jest sprężyną gazową w zakresie od 0° do 85°. Konstrukcja fotela umożliwia ćwiczenia w pozycji siedzącej oraz leżącej.
Fotel do ćwiczeń oporowych kończyn górnych i dolnych- K40
Produkt przeznaczony dla użytkowników posiadających formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.
Oświadczam, że:
Jestem świadomy, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla wskazanych powyżej osób
Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny lub reprezentuję przedsiębiorcę zainteresowanego ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą
Fotel PROFI używany jest w rehabilitacji leczniczej, do ćwiczeń czynnych, wolnych, oraz z oporem dla kończyn górnych i dolnych. Oparcie regulowane jest sprężyną gazową w zakresie od 0° do 85°. Konstrukcja fotela umożliwia ćwiczenia w pozycji siedzącej oraz leżącej. Fotel wyposażony jest w 2 głowice oporowe oraz pasy stabilizacyjne. Zastosowanie uchwytów na pasy stabilizacyjne, umożliwia skuteczną stabilizację w obrębie tułowia i ud, pozwalając na bezpieczne prowadzenie ćwiczeń izolowanych. Dodatkowo posiada zaczepy w podstawie, które umożliwiają zaczepienie taśm i rzemieni gumowych. Fotel do ćwiczeń oporowych wykorzystywany jest w gabinetach rehabilitacji na oddziałach rehabilitacji, neurologii, ortopedii i reumatologii Wyposażenie: 2 pasy stabilizacyjne, ciężarki (2x2,5 kg i 4x1,25 kg).
DANE TECHNICZNE:
Długość: 165 cm
Szerokość: 100 cm
Wysokość: 157 cm
Wysokość oparcia: 89 cm
Zakres regulacji oparcia: 0°- 85°
Zakres regulacji podpór pod kończyny dolne 0° - 90°
Fotel do ćwiczeń oporowych LEG FORCE FEEDBACK to innowacyjne urządzenie umożliwiające pomiar/ rehabilitację prostowników i zginaczy kończyn dolnych, przy róźnym kącie zgięcia w stawie z wykorzystaniem Biofeedbacku (biologicznego sprzężenia zwrotnego).