• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Fotel geriatryczny z funkcją pionizacji, pomaga wstawać

Fotel geriatryczny z funkcją pionizacji, pomaga wstawać

ONTARIO

ONTARIO gwarantuje optymalny komfort osobie przebywającej we własnym mieszkaniu. Używając tylko jednego przycisku na pilocie, można ustawić pozycję fotela , przy której można w sposób bardzo wygodny odpocząć , obejrzeć telewizję i się zdrzemnąć.

5 097,00 zł
Brutto Czas realizacji zamówienia 4-6 tyg
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

Fotel geriatryczny z funkcją pionizacji, pomaga wstawać

Wersja z 2 niezależnymi silnikami- Cena 5614,00 zł

ONTARIO gwarantuje optymalny komfort osobie przebywającej we własnym mieszkaniu. Używając tylko jednego przycisku na pilocie, można ustawić pozycję fotela , przy której można w sposób bardzo wygodny odpocząć, obejrzeć telewizję i się zdrzemnąć. Część podnóżka zmienia swoje położenie automatycznie podczas odchylania oparcia. Przy ponownym naciśnięciu przycisku na pilocie fotel wraca do swojej pozycji wyjściowej oraz przechyli się do przodu p

18443.jpg

omagając wstać osobie siedzącej.

Szczegóły produktu
ONTARIO
10 Przedmioty

Opis

Czas oczekiwania na produkt
około 30 dni
Gwarancja
2 lata
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: Altitude

ALTITUDE Wózek specjalny pielęgnacyjny Bardzo wygodny wózek stabilizujący głowę i plecy. Wyposażony w: komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u,podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa. 

Cena 3 530,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: CORILLE XXL

Wózek specjalny pielęgnacyjny CORAILLE  Bardzo wygodny wózek stabilizujący głowę i plecy  na podwoziu transportowym. Wyposażony w: komfortową tapicerkę typu soft z DARTEX-u, podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa.

Cena 4 400,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 487

Fotele z serii SUCCESS to fotele z jednym napędem, wyposażone w przycisk cofania. Ręczny pilot działa pod niskim 24 V napięciem. Pianka i tapicerka niepalna oraz angielskie rozwiazanie przycisków na żądanie spełniają wymogi najwybredniejszych użytkowników.

Cena 3 570,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku