• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Urządzenie do trakcji kręgosłupa za podudzia do pozycji Perschl'a

Urządzenie do trakcji kręgosłupa za podudzia do pozycji Perschl'a

K38

Urządzenie do trakcji kręgosłupa za podudzia wg. Perschl’a. Wyciąg Perschl’a KWL przystosowane jest do montażu w kabinach UGUL. Stosowane przy schorzeniach odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

1 555,00 zł
Brutto Czas dostawy około 2-4 tyg
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

Urządzenie do trakcji kręgosłupa za podudzia do pozycji Perschl'a- K38

Urządzenie do trakcji kręgosłupa za podudzia wg. Perschl’a. Wyciąg Perschl’a KWL przystosowane jest do montażu w kabinach UGUL. Stosowane przy schorzeniach odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Podczas zabiegów przy użyciu tego urządzenia możliwe jest odciążanie i rozciąganie kręgosłupa poprzez unoszenie dolnej części ciała.

Przeznaczenie:

Urządzenie służy do wyciągów za podudzia przy schorzeniach odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Pacjenta leżącego na stole rehabilitacyjnym sytuuje się kończynami dolnymi na półce wyciągowej , dokonując stopniowego unoszenia ku górze kończyn dolnych i miednicy pacjenta. W zależności od uznania terapeuty, podudzia pacjenta można przymocować do półki wyciągowej pasem stabilizacyjnym. Odcinek Lędźwiowy pacjenta w czasie zabiegu jest odciążony, rozciągnięty. Trakcja taka zalecana jest najczęściej jako forma delikatnego wyciągu ze stopniowo wydłużanym czasem podwieszania. Zastosowanie Na oddziałach kinezyterapii , w neurologii , ortopedii i reumatologii.

Dane techniczne:

 • Długość min/max 370/600mm
 • Wysokość 245 mm
 • Szerokość 410 mm
 • Masa 3 Kg

Szczegóły produktu
K38
10 Przedmioty

Opis

Czas oczekiwania na produkt
2-3 tyg
Gwarancja
2 lata
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: OSPS

UGUL wykorzystywany jest w kinezyterapii. Osprzęt do kabiny występuje w trzech wersjach w zależności od rodzaju i ilości elementów: podstawowy, standardowy i pełny

Cena 2 865,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku