• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Worek do lodu dla sportowców do okładów na kontuzje

Worek do lodu dla sportowców do okładów na kontuzje

6621 Mueller

Terapia chłodem jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia bólu i obrzęków. Worek na lód został wykonany z zaawansowanego technologicznie tworzywa TPU. Tworzywo to jest niezwykle odporne na zniszczenia oraz przetarcia

92,00 zł
Brutto
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

Worek do lodu dla sportowców do okładów na kontuzje

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Terapia chłodem jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia bólu i obrzęków. Worek na lód został wykonany z zaawansowanego technologicznie tworzywa TPU. Tworzywo to jest niezwykle odporne na zniszczenia oraz przetarcia. TPU cechuje się bardzo dobrą termoplastycznością, dzięki czemu worek dostosuje się do każdego kształtu ciała. Kompres, w zależności od potrzeb, można wypełnić kostkami lodu, kruszonym lodem lub zimną wodą. Bardzo dobrze sprawdzi się przy leczeniu stanów zapalnych, siniaków, bólu głowy, czy skręceń. Po użyciu należy opróżnić worek i wysuszyć przed zamknięciem przykrywki.

 • Worek na lód przystosowany do używania z kostkami lodu, kruszonym lodem bądź zimną wodą
 • elastyczne wykonanie pozwala na idealne dopasowanie do ciała
 • wielokrotnego użytku i bardzo ekonomiczny
 • średnica worka 22,5 cm

22483.jpg

Szczegóły produktu
6621 Mueller
10 Przedmioty
7 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 50304 Mueller

EZ-Wrap to wielofunkcyjna folia stretch marki Mueller. Umożliwia szybkie zabezpieczenie kompresu podczas kontuzji. Przezroczysta struktura pozwala na stałą kontrolę obrzęku.Dodatkowo folia stanowi świetne zabezpieczenie sprzętu sportowego.

Cena 90,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 200257

Piankowe plastry Mueller chronią przed powstawaniem otarć i odcisków. Są mocne, elastyczne i miękkie. Można ich używać podczas treningu, jak i również przy niewygodnym obuwiu. 

Cena 124,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 30105

Urazy i stłuczenia mogą przydarzyć się wszędzie i każdemu z nas!  Kontuzja, uraz lub przewlekły ból dopadają przecież nie tylko podczas biegania, treningu czy zawodów sportowych. Może nas to spotkać także w pracy, podczas sprzątania domu, zabawy z dzieckiem, imprezy ze znajomymi czy spaceru z psem.

Cena 84,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: 080201

Opatrunek gąbkowy Mueller chroni stopę przed podrażnieniem. Cienka i wytrzymała gąbka zmniejsza tarcie wewnątrz buta. Dzięki czemu niweluje ryzyko powstawania otarć i pęcherzy. Mocny klej jest odporny na działanie wilgoci.

Cena 265,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku