• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Fotel do pobierania krwi, dwa podłokietniki, stolik zabiegowy

Fotel do pobierania krwi, dwa podłokietniki, stolik zabiegowy

K137

Fotel do pobierania krwi KF2 to wyrób, który przeznaczony jest do ułatwienia przeprowadzenia bezpiecznego i sprawnego zabiegu pobierania krwi oraz iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi.

1 728,00 zł
Brutto Czas wysyłki 2-4 tyg
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

Fotel do pobierania krwi- K112

Produkt przeznaczony dla użytkowników posiadających formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Oświadczam, że:

 • Jestem świadomy, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla wskazanych powyżej osób

 • Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny lub reprezentuję przedsiębiorcę zainteresowanego ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą

Fotel do pobierania krwi KF1 to wyrób, który przeznaczony jest do ułatwienia przeprowadzenia bezpiecznego i sprawnego zabiegu pobierania krwi oraz iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Fotel wyposażony jest w podłokietniki, które służą do podparcia przedramienia pacjenta. Istnieje możliwość dostosowania wysokości podłokietników do wzrostu pacjenta. Pochył oparcia regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej. Wyrób dodatkowo wyposażony jest w stolik wykonany z tworzywa sztucznego, którego wysokość i położenie można dowolnie regulować. Stolik można zamocować zarówno z prawej jak i lewej strony fotela.  Podstawa fotela do pobierania krwi wykonana jest z rur stalowych malowanych proszkowo. Siedzisko i podłokietniki obite są skóropodobnym materiałem co sprawia, że jest łatwe do utrzymania w czystości. Fotel do pobierania krwi stanowi doskonałe wyposażenie gabinetów lekarskich, placówek medycznych, przychodni oraz szpitali. 

DANE TECHNICZNE:

Całkowita szerokość:

81,5 cm

Całkowita wysokość:

125 cm

Szerokość podstawy:

50 cm

Szerokość siedziska:

54,5 cm

Głębokość siedziska:

40 cm

Wysokość oparcia:

78 cm

Regulacja oparcia w zakresie

5o – 85o

Maksymalne obciążenie: 

150 kg

Waga:

14 kg

25208.jpg

Szczegóły produktu
K137
10 Przedmioty
Nowy

Opis

Czas oczekiwania na produkt
około 30 dni
Kraj pochodzenia produktu
Polska
Gwarancja
2 lata
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku