Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Dołącz do nas na Facebooku

laserowe usuwanie włosów

Okazje

Brak okazji

Ostatnio przeglądane

Depilator Laserowy RIO BEAUTY Scanning Laser 60 in box Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

Depilator Laserowy Trwała redukcja owłosienia za pomocą wiązki laserowej

Depilator Laserowy RIO BEAUTY Scanning Laser

Więcej szczegółów

Tylko online

RIO LAHC5

Nowy

10 Przedmioty

1 578,00 zł

i-Raty - raty onlinei-Leasing - leasing online

Depilator Laserowy RIO BEAUTY Scanning Laser 60 in box

Urządzenie RIO wykorzystuje najnowszą, bezpieczną w zastosowaniu technologię laserową. 

Trwała redukcja owłosienia za pomocą wiązki laserowej, wysyłanej do mieszka włosowego.

Struktury zawierające melaninę będą absorbować energię lasera o tej długości fali. Laser w praktycznej walizce posiada trzy tryby pracy: na pojedynczy włos, 20 włosów, lub 60 włosów jednocześnie w kilka sekund.

Technika laserowa jest idealna do usuwania włosów na nogach, ramionach, okolicach bikini i pach oraz włosów na twarzy. Duża powierzchnia skanowania: bezpośrednie działanie na jeden włos, 20 LUB 60 włosów jednocześnie.

 • Regulacja mocy: 5 poziomów
 • Długość fali: 808 nm; produkt klasy I, posiada laser klasy 3B
 • Zabieg nie wymaga zastosowania okularów ochronnych.
 • Produkt posiada wewnętrzne zabezpieczenia.
 • Wielopoziomowy system zabezpieczeń:
  kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, czujnik termiczny, czujniki dotykowe skóry (czujniki skóry na rękojeści, zapewniają, że naświetlanie będzie odbywać się tylko wtedy gdy rękojeść dobrze przylega do skóry)
 • 3 tryby pracy
 • Napięcie: 220 V
 • Szczegółowa instrukcja obsługi w j. polskim
 • Opakowanie: praktyczna walizeczka
 • Instruktażowa płyta DVD w j. polskimEnergia świetlna wchłonięta przez pigment powoduje szybkie podgrzanie mieszka włosa. Gorąco niszczy komórki (brodawkę) odpowiedzialną za wzrost włosa i jeżeli uzyska się odpowiednie podgrzanie, mieszek pozostaje na stałe zniszczony. Efektem jest permanentna redukcja wzrostu włosów. Aby osiągnąć permanentną redukcję włosów, zastosuj serię zabiegów. W ciągu jednego zabiegu nie wszystkie mieszki w fazie aktywnej (anagen) zostaną usunięte. Niektóre zostaną zniszczone, część może zostać zredukowana do włosów pierwotnych (jasnych i cienkich), inne wreszcie mogą wejść w wydłużoną fazę uśpienia. Zabiegi muszą być powtarzane, aby usunąć aktywne mieszki, które nie zostały zniszczone podczas poprzedniej sesji oraz nowe włosy, których wzrost będzie można zaobserwować 3-4 tygodnie później, w zależności od rejonu. Kolejne zabiegi należy zaplanować z regularnymi odstępami, aby usunąć włosy które przechodzą z fazy spoczynku do fazy aktywnego wzrostu. Generalnie, zaleca się przeprowadzenie 6 zabiegów w ciągu 6 miesięcy.


Melanina w naskórku również wchłania energię i ogranicza głębokość penetracji lasera w skórze. Stosowanie fali o długości równej 808 nm, umożliwia zabiegi na względnie ciemnej skórze, tak samo jak na skórze jasnej. Pomoc w samodzielnym określeniu typu skóry odpowiedniego do terapii laserowej stanowi załączone zdjęcie klasyfikacji Fitzpatrick’a. Kuracja laserowa nie jest odpowiednia dla skóry ciemnej typu afro-karaibskiego. Laser nie jest skuteczny w przypadku włosów białych oraz siwych. W tych przypadkach jako alternatywne rozwiązanie RIO oferuje techniki usuwania włosów takie jak mikrodermabrazja, zastosowanie mikroprądów, jak również ciepły wosk.

Brak komentarzy w tym momencie

Napisz opinię

Depilator Laserowy Trwała redukcja owłosienia za pomocą wiązki laserowej

Depilator Laserowy Trwała redukcja owłosienia za pomocą wiązki laserowej

Depilator Laserowy RIO BEAUTY Scanning Laser

Napisz opinię

Czas oczekiwania na produkt2-3 dni
Kraj pochodzenia produktuWielka Brytania
Gwarancja2 lata

5 Inne produkty w tej samej kategorii: