• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Podróżne wełniane posłanie dla psa, kota
 • Terapia magnetyczna legowisko terapeutyczne dla Twojego psa
 • Terapia magnetyczna legowisko terapeutyczne dla Twojego psa
 • Terapia magnetyczna legowisko terapeutyczne dla Twojego psa

Podróżne wełniane posłanie dla psa, kota

PedPad Trwavel

Jednowarstwowa mata wełniana od spodu zabezpieczona grubą perforowaną gumą. Pet Pad Travelto posłanie, którego walory doceni każdy, kto lubi podróżować ze swoim psem. Wykonane jest z grubej wełny owczej, którą w trakcie procesu produkcyjnego poddano specjalistycznej obróbce.

Rozmiar
269,00 zł
Brutto
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

Podróżne wełniane posłanie dla psa, kota

Jednowarstwowa mata wełniana od spodu zabezpieczona grubą perforowaną gumą. Pet Pad Travelto posłanie, którego walory doceni każdy, kto lubi podróżować ze swoim psem. Wykonane jest z grubej wełny owczej, którą w trakcie procesu produkcyjnego poddano specjalistycznej obróbce. Dzięki temu część wierzchnią stanowi miękka, delikatnie zbaranizowana wełna. Nasze posłanie można zwinąć w rulon i umieścić w poręcznym,ortalionowym pokrowcu(w komplecie).Wełna jest włóknem, od tysięcy lat wykorzystywanym m.in. do produkcji odzieży i pościeli. Liczne badania i obserwacje wskazują niezbicie, że posiada ona właściwości pozytywnie wpływające na zdrowie i samopoczucie. Od lat z powodzeniem stosowana jest w procesie rehabilitacji leczniczej oraz do celów profilaktyki. Wełna to naturalny, zapewniający przepływ powietrza, termostat. Na skutek kurczenia się i rozprężania włosa w runie idealnie dostosowuje się do temperatury otoczenia. Dlatego na posłaniu Miau&Hau® nasz czworonożny ulubieniec będzie czuł ciepło zimą, a przyjemny chłód w upalne dni. To ważna zaleta wełny, ale nie jedyna.

Zalety wełny

wchłania wilgoć, a następnie szybko się jej pozbywa, zawiera lanolinę, utrudniającą rozwój bakterii, a w szczególności roztoczy- źródła alergii, nie zatrzymuje nieprzyjemnych zapachów, jest trwała, odporna na zużycie.

Korzyści wynikające ze stosowania wełny w posłaniach dla psów i kotów

Posiadają właściwości wykorzystywane w rehabilitacji i profilaktyce leczniczej Wspomagają uśmierzanie bólu, neutralizują cieki wodne. Zapewniają termoregulację dzięki zdolności kurczenia i rozszerzania się, gwarantują doskonałą cyrkulację powietrza. Ułatwiają utrzymanie stałej temperatury ciała; nie dopuszczają do zapocenia, ani do przegrzania organizmu. Są higroskopijne- potrafią przyjąć parę wodną w ilości odpowiadającej 1/3 własnej masy, nie sprawiając wrażenia wilgotnej w dotyku. Są antybakteryjne i samoczyszczące zawierają lanolinę, która, powlekając każdy włos, niszczy bakterie i roztocza. Zapewniają łagodny mikromasaż co pozytywnie wpływa na ukrwienie komórek.

Katalog schorzeń, leczenie których wspomagają produkty Miau&Hau®:

Stany po urazach i złamaniach, schorzenia reumatyczne, zaburzenia czucia i ukrwienia skóry, zaburzenia termoregulacji, stany zapalne ścięgien, mięśni, powięzi i więzadeł, zmiany zwyrodnieniowe stawów, kończyn i kręgosłupa, zespoły bólowe kręgosłup, zaburzenia krążenia obwodowego Komfortowe posłanie dla psa wygodne i mięciutkie, a jednocześnie trwałe. Przy projektowaniu zadbaliśmy, aby każdemu psiakowi w trakcie snu zapewnić optymalny wypoczynek, a także pomóc w odzyskaniu sił witalnych organizmu. A w razie choroby przyspieszyć proces zdrowienia. W wersji magnetycznej we wkładach z pianki poliuretanowej neodymowe biostymulatory magnetyczne NMB. Szczególnie polecane dla psów cierpiących na schorzenia układu kostno - mięśniowego, seniorów i rekonwalescentów. Do wyboru model FOX lub MANETO w standardowych rozmiarach. W posłaniach Miau&Hau® skoncentrowaliśmy się na odpowiednim doborze naturalnych materiałów i efektywnym wykorzystaniu ich terapeutycznych właściwości. W niespotykany dotychczas sposób połączyliśmy działanie terapii magnetycznej z naturalnymi zaletami czystej żywej wełny. Ekskluzywne posłania Camel Miau&Hau® są niezwykle delikatne, ciepłe i miękkie. Łączą ze sobą walory wełny wielbłądziej z wełną merynos. Wyjątkowo eleganckie i komfortowe produkty, sygnowane znakiem Woolmark®. Specjalistyczna, biologiczna metoda obróbki wełny powoduje, że nasze posłania stają się jeszcze bardziej odporne na czynniki zewnętrzne.

Konserwacja

Wełniane posłania dla zwierząt Miau&Hau® są wygodne i łatwe w konserwacji. Można je prać w pralce automatycznej, stosując program do wełny, jak również ręcznie. W obu przypadkach należy pamiętać o temperaturze nie przekraczającej 30° oraz o użyciu łagodnych środków piorących, przeznaczonych do konserwacji wełny. Nasze posłania mogą być również czyszczone metodą szamponowania. W pierwszej fazie na czyszczoną powierzchnię nakłada się pianę (uzyskaną wcześniej z płynu do prania wełny). Następnie miękką szczotką lub gąbką delikatnie pociera się zabrudzoną powierzchnię. Na koniec nadmiar piany ściąga się ręcznie lub mechanicznie. Przy stosowaniu tej metody nie należy dopuścić do przemoczenia wełny. Po dokładnym wysuszeniu posłania Miau&Hau® mogą być ponownie używane. Przed przystąpieniem do prania prosimy pamiętać o wyjęciu materacyka.
Uwaga!
Baranizowanie się wełny jest procesem naturalnym, wynikającym ze struktury włosa. Nie jest to żadną wadą i nie powoduje utraty jakości produktów.

Szczegóły produktu
PedPad Trwavel
10 Przedmioty

Opis

Czas oczekiwania na produkt
2-5 dni
Kraj pochodzenia produktu
Polska
Gwarancja
2 lata
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku