Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły

Dołącz do nas na Facebooku

materace wełniane nawierzchniowe

Okazje

Brak okazji

Ostatnio przeglądane

Materac wełniany Perugiano Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

Materac wełniany Perugiano antyreumaczny

Tylko online

Materac Perugiano 90

Nowy

10 Przedmioty

198,00 zł

i-Raty - raty onlinei-Leasing - leasing online

Materac wełniany TUTAJ KUPUJESZ ROZMIAR 90X200 CM

przeciwreumatyczny składający się z dwóch warstw wełny Perugiano - wełny prążkowanej. Zalecany do użytku w schorzeniach stawów i kręgosłupa.

Naturalna żywa wełna posiada ogromne właściwości do wchłaniania wilgoci (nawet do 30% swojej masy), nie sprawiając przy tym wrażenia mokrej. Wełna jest surowcem zdrowym, przyjaznym dla organizmu ludzkiego. Włókno wełniane reaguje w wysokim stopniu na zmiany temperatury otoczenia. Kurczy się gdy jest zimno, a rozpręża gdy jest gorąco. Dzięki temu zimą doskonale grzeje, a latem chroni przed poceniem i przegrzaniem organizmu. Te i wiele innych zalet czystej żywej wełny sprawiły , że nasze wyroby znalazły zastosowanie w rehabilitacji leczniczej między innymi takich schorzeń jak reumatyzm, artretyzm, zapalenie stawów, zakłócenia termoregulacji.

Zaleca się stosowanie materaców wełnianych dla osób uczulonych na pierze i roztocza oraz o dużej skłonności do pocenie się.

Wypełnienie: 3 warstwy ociepliny.

Gatunek I.

Uwaga!

Wyrób ten posiada atest nadany przez Państwowy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Należy do kategorii wyrobów medycznych stosowanych w rehabilitacji oraz profilaktyce m.in. osób dotkniętych skutkami urazów, osteoartozą, infekcjami narządów ruchu, zmianami antyreumatycznymi, zaburzeniami krążenia, czy schorzeniami o podłożu immunologicznym. Wyrób posiada specjalną etykietę informującą o przeznaczeniu, sposobie użytkowania, przechowywania i konserwacji wyrobu. Nasze produkty, jako wyroby medyczne dostępne są w aptekach, sklepach zielarskich i medycznych.

ZOBACZ CERTYFIKAT

Produkt antyreumatyczny, posiada certyfikat Woolmark.

Wyrób przeznaczony dla osób cierpiących na określone przypadłości reumatyczne, jak również dla tych, którzy przywiązują wagę do zdrowego stylu życia. Produkowane przez nas wyroby wykonane z dzianin wełnianych zalecane są dla osób zdrowych jako produkt naturalny profilaktyczny, zapewniający zdrowy wypoczynek. Ponadto pomagają w leczeniu najczęściej występujących dolegliwości współczesnej cywilizacji t.j. :

  • choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa
  • dolegliwości reumatyczne
  • nerwobóle
  • bóle pourazowe
  • schorzenia nerek
  • zaburzenia termoregulacji

PO ZAKUPIE PROSZĘ O WYBRANIE KOLORU

BRĄZ + BEŻ

BRĄZ + ECRU

BEŻ

BRĄZ

SZARY+BEŻ

PROSZĘ PO ZAKUPIE O WYBÓR KOLORU. MATERAC MOŻE BYĆ Z OBU STRON JEDNOKOLOROWY LUB KAŻDA ZE STRON MOŻE MIEĆ INNY KOLOR.

Brak komentarzy w tym momencie

Napisz opinię

Materac wełniany Perugiano antyreumaczny

Materac wełniany Perugiano antyreumaczny

Napisz opinię

Czas oczekiwania na produkt2-3 tyg
Kraj pochodzenia produktuPolska

6 Inne produkty w tej samej kategorii: