• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Mata masująca na siedzenie z ładowarką samochodową i ogrzewaniem

Mata masująca na siedzenie z ładowarką samochodową i ogrzewaniem

MG 155

Czas realizacji zamówienia na produkty marki BEURER wynosi od 3-10 dni roboczych. Jeśli chcą mieć Państwo pewność, co do terminu dostawy, prosimy o kontakt.

255,00 zł
Brutto
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

Mata masująca na siedzenie Beurer MG 155 z funkcją rozgrzewania i ładowarką samochodową

Masażer wibracyjny umożliwia wykonywanie masażu relaksacyjnego, który doskonale poprawia samopoczucie i odprężenie. Mata masująca na siedzenie Beurer MG 155 dzięki adapterowi jest przystosowana do korzystania w samochodzie, również na miejscu kierowcy. Specjalnie przystosowana wtyczka do gniazdka samochodowego sprawdza się nawet w długich podróżach. Mata może być również stosowana w domu na kanapie czy w innym wygodnym do tego miejscu. Zapewnia relaksacyjny masaż wibracyjny z kojącym, przyjemnym ciepłem w połączeniu lub podczas osobnych sesji.

Masażer i jego właściwości

Masażer wibracyjny posiada 5 silników wibracyjnych oraz 2 poziomy intensywności. Do wyboru zostały przeznaczone 3 obszary masażu pod indywidualne preferencje. Dodatkowo masażer jest wyposażony w funkcję rozgrzewania w połączniu z masażem lub osobno. Sterowanie odbywa się za pomocą łatwego w obsłudze ręcznego pilota. Elastyczne taśmy mocujące ułatwiają przypięcie maty do fotela samochodowego, krzesła lub fotela biurowego, a także do innego siedzenia o dostatecznej głębokości siedziska i oparcia.

23364.jpg

Szczegóły produktu
MG 155
10 Przedmioty

Opis

Czas oczekiwania na produkt
3-7 dni
Kraj pochodzenia produktu
Niemcy
Gwarancja
3 lata
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku