• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
System wsparcia kręgosłupa dopasowanie szkieletu do różnych skolioz

System wsparcia kręgosłupa dopasowanie szkieletu do różnych skolioz

TARTA 6V

TARTA ® to elastyczny system, który zadba o twój kręgosłup.

5 522,00 zł
Brutto Czas realizacji zamówienia 4-6 tyg
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

TARTA ® to elastyczny system , który zadba o twój kręgosłup. TU KUPUJESZ MODEL TARTA 6c (sześcio kręgowa typu kontur)

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Pamiętaj, żeby wybór odpowiedniego modelu i czas jego użytkowania

zawsze skonsultować z lekarzem prowadzącym lub fizjoterapeutą.

18379.jpg

Szukaliśmy nowych idei, poczucia wolności. Znaleźliśmy ortezę tułowia Tarta® . Ergonomiczna, stworzona na bazie doświadczenia profesjonalistów od utrzymywania prawidłowej postawy ciała z naciskiem na wygląd i nowoczesne materiały. Każdego dnia odkrywamy nieograniczone możliwości tego systemu.  Tarta® wychodzi na przeciw oczekiwaniom, od estetycznego wyglądu, możliwości  adaptacyjnych do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych ale również jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich ludzi spędzających dłuższy czas w pozycji siedzącej. Każdy może korzystać z tego innowacyjnego rozwiązania. Teraz czas na ciebie.

Kąt nachylenia każdego kręgu można regulować w zakresie 10°, co pozwala np. na dopasowanie całego szkieletu ortezy do różnych stopni skoliozy. Kąt nachylenia poszczególnych żeber również można ustawiać. Żebra są wykonane z aluminium i można je naginać z milimetrową dokładnością tak aby idealnie pasowały do użytkownika.

Tak jak dobre ubrania szyje się na wymiar tak ortezę TARTA ® oprócz tego , że można modelować kształt i dopasowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika można wybrać pomiędzy czterema podstawowymi rozmiarami S, M, L, XL. Dodatkowo można wybrać pomiędzy wersją STANDARD ze średnio obejmującymi tułów żebrami ( taka wersja oferuje użytkownikowi komfortowe i stabilne podparcie) a wersją CONTOUR, kształt której został zainspirowany specjalistycznymi fotelami wykorzystywanymi w super sportowych samochodach. takie fotele gwarantują maksymalną stabilizację boczną i podparcie tułowia dzięki różnym długościom i zgięciom poszczególnych żeber. Z TART-ą znajdziesz najwłaściwsze dla siebie rozwiązanie.

Szczegóły produktu
TARTA 6V
10 Przedmioty

Opis

Czas oczekiwania na produkt
około 30 dni
Gwarancja
2 lata
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: STABILO BASE L

STABILO  to system poduszek i materacy rehabilitacyjnych, przeciwodleżynowych, działający w oparciu o próżniowe modelowanie i utrwalanie kształtu. Celem nadrzędnym STABILO jest stabilizacja i wspomaganie prawidłowej pozycji pacjenta.

Cena 1 354,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku