• Banner

 • Bezpieczne zakupy

  regulamin sklepu internetowego
 • Płatności

  Płatności
 • Paczkomaty Inpost

  Paczkomaty Inpost
Huśtawka dętka - Integracja Sensoryczna, gabinet SI, integracja sensoryczna
 • Huśtawka dętka - Integracja Sensoryczna

Huśtawka dętka - Integracja Sensoryczna, gabinet SI, integracja sensoryczna

HDE

Huśtawka dętka - Integracja Sensoryczna

1 008,00 zł
Brutto
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

Huśtawka dętka - Integracja Sensoryczna

Produkt przeznaczony dla użytkowników posiadających formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Oświadczam, że:

 • Jestem świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla wskazanych powyżej osób

 • Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny lub reprezentuję przedsiębiorcę zainteresowanego ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą

 

Huśtawka Dętka służy do stymulacji układu przedsionkowego i proprioceptywnego. Kształtuje: napięcie postularne, koordynacje bilateralną. Poprawia planowanie ruchu i koordynację wzrokowo - ruchową,  rozwija dużą motorykę, kontrakcję.

 • Obicie: skóra ekologiczna.
 • Kolor: niebieski (Uwaga na zdjęciu huśtawka prezentowana jest w kolorze zielonym. Aktualnie występuje tylko w kolorze niebieskim)
 • W huśtawce można regulować długość liny.
 • Średnica 120 cm

Szukaj na innych aukcjach haków obrotowych dedykowanych do tej huśtawki.

Cena za 1 szt 35,00 zł

Materiał  obiciowy (skaj) bezftalanowy, zgodny z wymaganiami Öko-tex Standard 100 oraz z obowiązującymi w UE regulacjami prawnymi w zakresie stosowania barwników azowych.Spełnia wymagania humanoekologiczne aktualnie obowiązującego standardu wyrobów dla dzieci. Wyrób Medyczny oznakowany znakiem bezpieczeństwa CE oraz zgodny z wymaganiami Ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010r. i związanymi rozporządzeniami Ministra Zdrowia wdrażającymi do prawodawstwa polskiego Dyrektywę 93/42/EWG dot. Wyrobów Medycznych. Wyrób spełnia następujące normy:- EN 980:2008, EN 15223-1:2012- EN 1041:2008- EN ISO 14971:2012- EN ISO 10993-1:2009- EN 62366:2008

UWAGA

Przedmiotem zakupu, jest huśtawka dętka, bez podwiesia widocznego na zdjęciu.

Podwiesie można dokupić osobno.

Szczegóły produktu
HDE
10 Przedmioty

Opis

Czas oczekiwania na produkt
około 30 dni
Kraj pochodzenia produktu
Polska
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: KIS16.2

Deska rotacyjna znajduje zastosowanie w ośrodkach rehabilitacyjnych, które specjalizują się w leczeniu zaburzeń integracji czynności zmysłowych metodą SI. Sprzęt rotacyjny jest również wykorzystywany do rozwoju mechanizmów rotacji w obrębie tułowia

Cena 594,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: KIS5

Huśtawka Parówka terapeutyczna należy do podstawowych narzędzi pracy terapeuty SI. Używane są do stymulacji przedsionkowej, poprawy reakcji równoważnych oraz ćwiczenia koordynacji ruchowo-wzrokowej. Popularna i lubiana przez terapeutów forma huśtawki.

Cena 713,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: KIS8

Deskorolka to jeden z podstawowych sprzętów stanowiących wyposażenie sal SI, wykorzystywana zarówno podczas terapii jak i diagnozy. Stymuluje układ przedsionkowy, kształtuje prawidłowe napięcie mięśniowe, w tym idealnie usprawnia obręcz barkową.

Cena 421,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku