Stół do pionizacji z elektryczną zmianą kąta pochylenia leżyska
K86
Stół do pionizacji SP-E1 z elektryczną zmianą kąta pochylenia leżyska, wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Stoły SP-E wykorzystywane są do pionizacji pacjentów po długotrwałym unieruchomieniu, z porażeniami.
Stół do pionizacji z elektryczną zmianą kąta pochylenia leżyska- K86
Produkt przeznaczony dla użytkowników posiadających formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.
Oświadczam, że:
Jestem świadomy, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla wskazanych powyżej osób
Jestem osobą posiadającą formalne wykształcenie w dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny lub reprezentuję przedsiębiorcę zainteresowanego ofertą w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą
Stoły do pionizacji SP-E2 z elektryczną zmianą kąta pochylenia leżyska, wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo. Stoły SP-E wykorzystywane są do pionizacji pacjentów po długotrwałym unieruchomieniu, z porażeniami, licznymi przypadkami pooperacyjnymi oraz do leczenia ciężkich stanów urazowych rdzenia kręgowego. Stoły mogą być również wykorzystywane do leczenia dzieci z wadami postawy oraz porażeniem mózgowym. Przeznaczone są dla pacjentów leżących w szpitalu, zakładzie opieki lub w domu do stopniowego przemieszczania chorego z pozycji leżącej do pionizowanej. Pacjent może wesprzeć się na regulowanych pochwytach.
Dane techniczne:
Wymiary całkowite (dł. x szer.): 201x68 cm
Wymiary leżyska (dł. x szer.): 196x60 cm
Wysokość: 50-90 cm
Wysokość leżyska w pozycji pionowej: 204cm
Regulacja kąta nachylenia leżyska: od 0 do +90°
Waga: 95kg
Maksymalne obciążenie: 150kg
Dodatkowo można domówić:
koła jezdne + 540,00 zł
pilot nożny + 608,00 zł
stabilizacja stóp (podest z sandałami) + 594,00 zł
półka + 378,00 zł
zestaw 3 pasów stabilizujących materiałowych 2 x szeroki, 1 x wąski + 810,00 zł
Stoły rehabilitacyjne 3-czesciowe SR-RŁ3 znajdują zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, masażu i w gabinetach fizjoterapii. Stoły trzyczęściowe charakteryzują się stabilna konstrukcja stalowa w środkowej części stołu łamanie PIVOTA, regulowane ręcznie za pomocą korby.
Stół elektryczny posiada stabilną stalową konstrukcję pokrytą farbą proszkową, w standardzie występuje trzy częściowe leże łamane do pozycji Pivota, wykonane ze sklejki z otworem na twarz i zatyczką w podgłówku.
Stół SS-H02 posiada stabilną stalową konstrukcję pokrytą farbą proszkową, w standardzie występuje trzy częściowe leże łamane do pozycji Pivota, wykonane ze sklejki z otworem na twarz i zatyczką w podgłówku
Stoły rehabilitacyjne 3-czesciowe SR-RŁ3 znajdują zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, masażu i w gabinetach fizjoterapii. Stoły trzyczęściowe charakteryzują się stabilna konstrukcja stalowa w środkowej części stołu łamanie PIVOTA, regulowane ręcznie za pomocą korby.
ST-E01 elektryczny stół do terapii manualnej. Konstrukcja stołu ułatwia pracę z pacjentem podczas wykonywania terapii manualnych między innymi Ackermanna, Klawiterapii, akupunktury przy ostrych stanach zapalnych, przy dyskopatii oraz stanach pourazowych
Opracowane według metod Emila Voddera techniki manualnego drenażu limfatycznego zakładają, iż przy masażu okolic głowy, twarzy karku i szyi, zagłówek łóżka lub stołu winien zostać uniesiony pod odpowiednim kątem (45 stopni).
Zagłówek stołu do drenażu z wycięciem na twarz regulowany jest płynnie za pomocą sprężyny gazowej. Tylna część podnoszona za pomocą dwóch siłowników elektrycznych