Wózek ze stopów lekkich, składany, wiele opcji, regulowany kąt siedziska
TRIGO T
TRIGO T- Wózek ze stopów lekkich Wersja „T” wyposażona jest w podnóżki demontowalne. Wybór kąta zgięcia podnóżka 70°,80°, 90°, pozwoli dobrać najodpowiedniejszy model do stylu i oczekiwań konkretnej osoby.
TRIGO T- Wózek ze stopów lekkich, składany, wiele opcji
TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.
Pamiętaj, żeby wybór odpowiedniego modelu i czas jego użytkowania
zawsze skonsultować z lekarzem prowadzącym lub fizjoterapeutą.
Doskonały i wszechstronny wózek dla osób funkcjonujących na co dzień w sposób aktywny. Wykonany z rury aluminiowej o przekroju trójkątnym wzmacnia konstrukcję i uodparnia na uszkodzenia mechaniczne jakie mogą powstać podczas uderzenia. Doskonały stosunek możliwości adaptacyjnych do wagi wózka. Wózek daje ogromne możliwości dopasowania indywidualnego do użytkownika i wszystko przy stosunkowo niskiej wadze.
Wersja „T” wyposażona jest w podnóżki demontowalne. Wybór kąta zgięcia podnóżka 70°,80°, 90°, pozwoli dobrać najodpowiedniejszy model do stylu i oczekiwań konkretnej osoby.
Unikalny adapter kół tylnego umożliwia w szerokim zakresie regulację środka ciężkości od pasywnego do aktywnego i wysokości siedziska od ziemi. Najbardziej interesująca jest funkcja regulacji pochylenia kół od 0° do 6° i to już w standardowym wyposażeniu.
Kompaktowe wymiary po złożeniu oraz niska waga wózka . W wersji podstawowej przy szerokości siedziska 40 cm wózek waży z kołami 11,4 kg , po wypięciu kół to tylko 8,4 kg. To bardzo dobry rezultat i czyni go absolutnym liderem w kategorii wózków aktywnych składanych.
Trwała i wytrzymała rama , bogate wyposażenie opcjonalne , olbrzymi zakres szerokości i głębokości siedziska , różne profile ramy sprawiają , że wózek można skroić pod indywidualne wymaganie niemalże każdego użytkownika.
Bogata gama kolorystyczna nowych trwałych lakierów oraz anodyzowane elementy zaspokoją gust nawet wymagających użytkowników i zapewnią doskonałą prezencję.
UWAGA PRZEDSTAWIONY MODEL DOTYCZY WÓZKA O STANDARDOWEJ SZEROKOŚCI SIEDZISKA BEZ OPCJI DODATKOWYCH
WÓZKI INWALIDZKIE MOŻNA KUPIĆ W PEŁNEJ GAMIE SZEROKOŚCI SIEDZISKA, Z MOŻLIWOŚCIĄ DOPASOWANIA OPCJI DODATKOWYCH NIEZBĘDNYCH DLA UŻYTKOWNIKA WÓZKA ORAZ DOSTOSOWANIA KONFIGURACJI POD PACJENTA.
Wózek ze stopów lekkich, TRIGO SDoskonały i wszechstronny wózek dla osób funkcjonujących na co dzień w sposób aktywny. Wykonany z rury aluminiowej o przekroju trójkątnym wzmacnia konstrukcję i uodparnia na uszkodzenia mechaniczne jakie mogą powstać podczas uderzenia.
Wózek ze stopów lekkich V300 ACTIVE
Wózek dla osób, które oczekują czegoś więcej od zwykłego wózka do samodzielnego poruszania się. Jest to konstrukcja krzyżakowa wykonana z aluminium konfigurowalna.
Wózek ze stopów lekkich aktywny SAGITTA
Dynamika i Aktywność. Jeśli jesteś osobą, która się uczy, pracuje, korzysta ze wszelkich uroków jakie daje życie. Nie siedzi w domu ale żyje w sposób dynamiczny i stosuje wysokie wymagania do sprzętu jaki używa to my mamy dla ciebie rozwiązanie -Sagitta.
Wózek ze stopów lekkich aktywny SAGITTA Si
Dynamika i Aktywność. Jeśli jesteś osobą, która się uczy, pracuje, korzysta ze wszelkich uroków jakie daje życie. Nie siedzi w domu ale żyje w sposób dynamiczny i stosuje wysokie wymagania do sprzętu jaki używa to my mamy dla ciebie rozwiązanie
TRIGO T- Wózek ze stopów lekkich Wersja „T” wyposażona jest w podnóżki demontowalne. Wybór kąta zgięcia podnóżka 70°,80°, 90°, pozwoli dobrać najodpowiedniejszy model do stylu i oczekiwań konkretnej osoby.