• Banner

  • Bezpieczne zakupy

    regulamin sklepu internetowego
  • Płatności

    Płatności
  • Paczkomaty Inpost

    Paczkomaty Inpost
Najlżejszy i najłatwiejszy elektryczny wózek składany

Najlżejszy i najłatwiejszy elektryczny wózek składany

VERSO

Verso, ultra lekki , zwinny i wszechstronny wózek inwalidzki z napędem elektrycznym, który stawia na lekkość konstrukcji z zarazem konfigurowalność. Stworzony z połączenia trwałej aluminiowej ramy manualnego wózka z zaawansowanymi funkcjami napędu elektrycznego na tylnych kołach.

10 282,00 zł
Brutto Czas wysyłki 4-5 tyg
Ilość
Zapytaj o darmową wysyłkę

Opis

Najlżejszy i najłatwiejszy elektryczny wózek składany

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Pamiętaj, żeby wybór odpowiedniego modelu i czas jego użytkowania

zawsze skonsultować z lekarzem prowadzącym lub fizjoterapeutą.

 25140.jpg

Verso, ultra lekki , zwinny i wszechstronny wózek inwalidzki z napędem elektrycznym, który stawia na lekkość konstrukcji z zarazem konfigurowalność. Stworzony z połączenia trwałej aluminiowej ramy manualnego wózka z zaawansowanymi funkcjami napędu elektrycznego na tylnych kołach. Verso oferuje niezwykłe możliwości. To co go wyróżnia, to wymienna bateria litowo jonowa, większa wygoda i łatwość użytkowania. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji Verso umożliwia dostosowanie wózka inwalidzkiego do unikalnych wymagań pacjenta, korzystając z różnorodnej gamy opcji dostępnych w wózkach serii V oraz możliwość szybkiej zamiany na wózek manualny. Koncepcja  2 w 1 w tej kategorii jest unikatowa na rynku. Po odłączeniu napędu od ramy wózka , co zajmuje kila sekund mamy dwa elementy do załadowania do bagażnika auta napę wraz baterią , które waż 16 kg i ramę wózka , która waży 9,9 kg. To najłatwiejszy i najlżejszy wózek do załadowania do transportu nawet w małym aucie.

UWAGA PRZEDSTAWIONY MODEL DOTYCZY WÓZKA O STANDARDOWEJ SZEROKOŚCI SIEDZISKA BEZ OPCJI DODATKOWYCH
WÓZKI INWALIDZKIE MOŻNA KUPIĆ W PEŁNEJ GAMIE SZEROKOŚCI SIEDZISKA, Z MOŻLIWOŚCIĄ DOPASOWANIA OPCJI DODATKOWYCH NIEZBĘDNYCH DLA UŻYTKOWNIKA WÓZKA ORAZ DOSTOSOWANIA KONFIGURACJI POD PACJENTA.

25146.jpg

25147.jpg

18227.jpg

18228.jpg

Szczegóły produktu
VERSO
10 Przedmioty

Opis

Czas oczekiwania na produkt
2-3 tyg
Kraj pochodzenia produktu
Polska
Gwarancja
2 lata
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: TIMIX SU

Wózek z napędem elektrycznym na przednie koła, terenowy, z funkcją pionizacji Wózek TIMIX SU z funkcją pionizacji. Bardzo mocna, trwała i stabilna konstrukcja wózka terenowego jakim jest TIMIX, pozwala na wyposażenie go w opcję pionizacji, która płynnie pionizuje użytkownika.

Cena 27 931,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Indeks: PLEGO

PLEGO ma wszystko, czego potrzebujesz w składanym wózku elektrycznym i wiele więcej. Łączy prostotę i wygodę składanej składania, Plego oferuje mocny i stabilny napęd zapewniony przez silniki 200W, tylne koła PU gwarantują bezproblemowa jazdę bez narażenia na przebicie.

Cena 9 828,00 zł
Więcej
Zapytaj o darmową wysyłkę

Śledź nas na Facebooku